Hakkımızda

BAKLAN MEYVECILIK VE SOĞUK HAVA DEP. İŞLT. A.Ş. olarak  tarım hikayemize 2015 yılında, Manisa’nın Kula ve Salihli bölgelerinde yer alan 220 hektarlık arazilerimizde  meyve yetiştiriciliği yaparak başladık.  Ceviz ile başlayan yolculuğumuza, çilek, badem ve zeytin bahçelerimizi de dahil ederek, çeşitliliğimizi her geçen gün arttırıyoruz.

Kuruluşumuzun alt yapı yatırımları güçlü ve sürdürülebilirdir. Tarım uygulamaları için geliştirdiğimiz Akıllı Tarım Yazılımı sayesinde, tüm uygulamalarımızı da destekleyerek, 36.000 adet meyve ağacımızın her biri ile özel olarak ilgileniyoruz. 

Çiftçilikten daha ötesi; Onarıcı Tarım

Bütüncül ve iyileştirici uygulamalarımızla, hedeflediğimiz sürdürülebilir onarıcı tarım yaklaşımını hayata geçirdik. Bu yaklaşımımız ile toprağın iyileşmesi ve CO2 tutuşunun arttırılması, su kaynaklarının verimli kullanılması ve biyolojik çeşitliliğin arttırılması gibi önemli unsurlara da odaklanmaktayız.
Biz;
BAKLAN MEYVECILIK olarak, toprağa ve çevreye saygılı, sürdürülebilir yaşama ve geleceğe önem veren bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Her adımında etkin rol oynayarak yüksek standartlarda yetiştirdiğimiz ürünlerimizle tedarikçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılıyor, her adımda izlenebilirlik ile şeffaflığı sağlayarak hizmet veriyoruz.